ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksdjur 6161414

nr 616 1414

Leksaksdjur

13st, 1940-/50-tal, fyra märkta Elastolin, längd: 7-18+ , höjd: 7-14

Kondition: skador+lagningar

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2009
kl 17:14:03

10/12 17:50:13 1      Vinnande bud